Tematyka poruszana przez męską prasę

Tematyka poruszana przez męską prasę

12 stycznia 2019 Wyłącz przez Nikodem

Chociaż każde tego typu uogólnienie nie będzie do końca wiarygodne, to jednak zdaje się, że można wyróżnić co najmniej kilka dziedzin, którymi interesują się przede wszystkim mężczyźni. Czasami nawet trzeba wyselekcjonować taką tematykę, żeby na przykład zredagować męskie czasopismo czy też portal internetowy adresowany specjalnie dla panów.

Co więc możemy znaleźć w typowo męskiej prasie? Oczywiście, redaktorzy umieszczają tam całkiem sporo materiałów o kobietach. W zależności od profilu danego tytułu prasowego, mogą one mieć bardziej lub mniej ambitny charakter.

Trudno byłoby jednak znaleźć chociaż jeden egzemplarz pisma dla mężczyzn, w którym nie byłoby chociażby małej notki dotyczącej kobiet. W męskiej prasie pojawia się również sporo artykułów o motoryzacji, różnych dyscyplinach sportowych, ćwiczeniach fizycznych czy też męskiej modzie.

Są tam poruszane również tematy nowoczesnych technologii oraz kariery. Wiele z męskich pism ma charakter bardzo przekrojowy, co czyni jest uniwersalnymi.

www.dawidjackiewicz.pl