Jeżeli nie masz czasu, by wykonywać skomplikowane makijaże, możesz zdecydować się na prostszą wersję. Dowiedz się, jakie triki stosować, by wykonać szybki i prosty makijaż. Na taki make-up poświęcisz zaledwie chwilę, ale podkreślisz swoją urodę.

Zamiast osobnego nakładania kremu oraz podkładu do twarzy, zdecyduj się na krem typu BB lub CC. To połączenie kremu nawilżającego oraz fluidu. Krem BB nada Twojej skórze odpowiedniego kolorytu, ale nie stworzy efektu maski.

Lepsze krycie zapewni Ci krem CC. Za pomocą dużego pędzla nałóż na twarz sypki puder, który przedłuży trwałość kremu. Kości policzkowe muśnij różem.

Możesz zrezygnować z nakładania cieni do powiek, ale nie rezygnuj z maskary. Wytuszowane rzęsy nadają spojrzeniu głębi, dlatego poświęć kilka chwil na ich pomalownie. Jeszcze tylko posmaruj usta błyszczykiem i możesz wyjść z domu.

botox świdnica Idealnie dopasowana czarna suknia wieczorowa podkreśli Twoją talię

Jeśli naprawdę się spieszysz, miej zawsze błyszczyk w torebce, co pozwoli Ci na dokończenie makijażu w drodze. Tak właśnie powstał naturalny makijaż w ekspresowym tempie!.

makijaż ślubny w Białymstoku

By Nikodem