Od dobrze dobranego podkładu zależy czy nasz makijaż będzie spełniał swoją rolę. To właśnie podkład ma zapewnić promienny wygląd skóry i ukryć wszelkie niedoskonałości cery. Nie może być ani zbyt jasny, ani zbyt ciemny.

Musi odpowiednio kryć, ale nie tworzyć efektu maski. Właściwie dobrany zapewnia perfekcyjny makijaż. Podkłady nowej generacji mają lekką konsystencję, co sprawia, że nie zatykają porów i nie doprowadzają do powstawania zmian na skórze.

Łatwo się rozprowadzają i przyjmują naturalny wygląd. Fluidy mogą nawet pomóc w nawilżeniu cery, ale jednocześnie nie powodować jej świecenia się. Potrafią zabezpieczyć skórę przed jesiennym wiatrem i zimowym mrozem, dlatego sprawdzą się szczególnie u osób z cerą naczyniową.

usługi geodezyjne szczecin Pamiętaj, aby odpowiednio wybierać garsonki do pracy

Należy pamiętać, że przy skórze suchej i normalnej najlepiej wybrać fluid w płynie, który zapewnia krycie o średnim nasileniu. Można również postawić na podkład w kremie, który precyzyjnie zamaskuje wszelkie niedoskonałości. Przy cerze tłustej i mieszanej, wybierzmy podkład, który daje efekt zmatowienia.

Fluidy matujące w płynie lub w kompakcie to wybawienie dla tego typu cery.

na-czasie.pl

By Nikodem